Vrijgezellenfeest Bowie

Gepost in Familie, Vrienden op 07-09-2008 16:09 | 1,886 Lezers

Bowie gaat 12 september trouwen en een huwelijk hoort natuurlijk voorafgegaan te worden door een spetterend vrijgezellenfeest. Daarom hadden Stefan en ik een ambitieus programma samengesteld voor deze dag. Te beginnen op boerderij Het Geertje, waar Bowie zijn boerenknaap diploma zou halen, gevolgd door Indoor Skydiven en eten + stappen in Utrecht.

Boerderij Het Geertje
‘s ochtends vroeg om 9:30 uur werd Bowie al opgehaald en uit zijn bed gesleurd. Voordat hij wist wat hem overkwam, hadden we hem naar boerderij Het Geertje gereden en moest hij op orders van de boer een blauwe overall met klompen aantrekken.

De eerste missie: geitenmelken. Dit bleek nog een hele opgave, waar de boerenknaap in spé de nodige moeite mee had. Eén iets te enthousiaste hengst aan de speen bezorgde Chris zelfs een nat pak. Toen het bekertje tenslotte goed gevuld was mochten de geiten weer terug in hun hok.

De geitjenkalfjes kregen vervolgens kundig de fles toegediend.

Na het avontuur bij de geiten gingen we kijken hoe er kazen gemaakt werden. Bowie’s volgende opdracht was het keren van de kazen. Iets waar hij talent voor bleek te bezitten.

Hierna was het de beurt aan de varkens. Het hok moest schoongemaakt worden door de aspirant boerenknaap en vervolgens moesten de dieren te eten krijgen. Bij deze klus kwam Bowie stevig met beide benen in de stront te staan tot grote hilariteit van de aanwezigen. De varkens waren trouwens heel blij met Bowie’s gezelschap en lieten dit luid knorrend merken. Van vreugde vulden ze de mest nog wat verder aan.

Na deze zware maar dankbare taak kreeg Bowie van de boer het diploma uitgereikt waarmee hij officiëel “Boerenknaap eerste klas” werd.

Na een drankje doken we weer snel de auto’s in want de volgende bestemming wachtte: Roosendaal.

Indoor Skydive
Toen we bij het grote gebouw van de Indoor Skydive aankwamen bezorgde dit de nodige deelnemers (inclusief de vrijgezel, die tot dat moment uiteraard niet wist wat we gingen doen) toch de nodige zenuwachtigheid. Want skydiven klinkt toch behoorlijk eng!

Het begon al met een verklaring die we moesten ondertekenen waarin de organisatie zich vrijwaarde van alle verantwoordelijkheid voor mogelijk ongelukken en aansprakelijkheden. Na een korte uitleg en een omkleedsessie werden we de windtunnel ingestuurd, van waaruit een oorverdovend lawaai klonk.

We hadden per persoon twee sessies van anderhalve minuut de tijd om te vliegen. Het bleek een heel bijzondere ervaring. Door de harde wind van meer dan 200 km per uur werd je omhoog gehouden en je kon met de juiste lichaamsbewegingen je vlucht sturen. Dit was niet makkelijk, maar de tweede keer ging het bij iedereen al een stuk beter.

Hier zien we Bowie in actie:

De groep na het skydiving avontuur:

Na dit ‘extreme-sports’ vermaak dronken we voldaan nog een paar pilsjes en reden vervolgens terug naar Zoetermeer om ons klaar te maken voor het avondprogramma.

Eten & stappen
De eetgelegenheid die we hadden uitgekozen heet “De Colonie” in Utrecht. Een restaurant in koloniale stijl. Na een gezellig hapje eten (de “Wokkie Wokkie” van de kaart is een aanrader), zijn we de stad in gegaan.

We bezochten o.a. de Café België waar veel verschillende bieren te drinken waren, daarna deden we Oorloff nog aan. In deze gelegenheden wist Bowie zijn T-Shirt flink vol te laten schrijven door de dames!

Ten slotte begaven we ons nog naar Havanna, waar de vrouwengroep zich bevond. De vrijgezellen waren hiervan niet op de hoogte en het was een leuke verrassing dat ze elkaar dus ‘toevallig’ ineens troffen.

In Havanna zijn we nog een paar uurtjes blijven feesten en een aantal zijn zelfs na terugkomst in Zoetermeer nog doorgegaan. Uiteindelijk konden we terugkijken op een leuke dag.

3 Reacties op “Vrijgezellenfeest Bowie”

  1. Herma zegt:

    Hoi Jer,
    Mooi opgeschreven, mooie foto’s. Ik mis alleen nog een foto van Bowie wat later op de avond met van die geloken dronken oogjes.

  2. Bowie Derwort zegt:

    Die foto’s liggen momenteel bij de AIVD voor onderzoek, maar het gerucht gaat dat het fotomateriaal daar zoek is geraakt ;)

  3. Steef zegt:

    Wat was dit een goede dag zeg! hahahaha!