Nieuwe overburen
Gepost in Vanalles op 20-08-2008 09:08 | 1,396 Lezers
Mij was niets gevraagd, maar plotseling had ik nieuwe overburen. Een familie meerkoeten was neergestreken tussen het riet. Driftig kwakend en parmantig rondzwemmend bouwden ze daar enthousiast hun nestje.
De Meerkoeten, ook wel waterkippen genoemd, maken nogal wat kabaal de hele dag door. Bij gevaar rennen ze over het water, en ze zijn zeer oplettend om alles wat in de buurt dreigt te komen met vinnig gekwaak op afstand te houden.
Op zich vind ik het wel gezellig, zo’n familie watervogels. Misschien kunnen ze me helpen de mollen te verjagen die momenteel de tuin teisteren.

De drie kuikens in detail. Ik heb ze ook namen gegeven: Atilla, Iwan de Verschrikkelijke en Hannibal. Ze luisteren ook naar de ‘drie musketiers‘ en ‘roodbesnavelde rakkers‘.




August 21st, 2008 at 19:58
Schurken zijn het.
August 22nd, 2008 at 21:14
Wederom goed fotomateriaal. Als je de foto’s zo beziet, dan lijkt het alsof je midden in een natuurgebied woont. Misschien kun je ze af en toe gaan voeren..
August 27th, 2008 at 12:05
Hou ze in de smiezen Jer, voor je het weet hebben ze je hele hebben en houwen ingepikt.
September 1st, 2008 at 11:37
Hoi Jer,
T’is zeker ook een kwestie van opvoeden. Dus hier ligt een schone taak voor je.
Mams